Apie mus

Tikime, jog visi žmonės nori rūpintis savo vaikais, tačiau dėl įtempto gyvenimo ritmo tėvams trūksta laiko, žinių ir kantrybės. Mes esame pasiruošę padėti rūpestingiems tėvams tinkamai ugdyti vaikus, nes tik tobulėdamas pagal amžių ir gebėjimus, vaikas įtvirtina savo vertybių sistemą bei pasiruošia tapti visavertiška laiminga asmenybe.

Plačiau
Ugdymas
  • Vaikas. Siekiame, kad kiekvienas mūsų vaikų būtų laimingas, kūrybiškas, socialus, tobulėjantis pagal savo sugebėjimus ir amžių.
  • Ugdymas. Šilagėlėje naudojame originalią mūsų specialistų sukurtą metodiką – Šilagėlės vaikai, kurios esmė: vaiko adaptacija, vaiko polinkių nustatymas, vaiko ugdymo sistemos pritaikymas ir vaiko ugdymo proceso stebėjimas.
  • Prasminga vaikystė. Vaikystėje vykstantys procesai turi milžinišką įtaką vaiko asmenybės formavimuisi, todėl Šilagėlėje laimingai vaikystei suteikiame daugiau prasmės, padedami mažam žmogui formuotis kaip brandžiai asmenybei.
Plačiau
Susipažinkime

Prieš priimdami sprendimą dėl savo vaiko ikimokyklinio ugdymo vietos, būtinai atvykite pasimatyti su "Šilagėlės" specialistais. Jūs ne tik susipažinsite su mūsų galimybėmis bei sistema, tačiau gausite profesionalių patarimų apie vaikų ugdymą. Mes "Šilagėlėje" teikiame itin didelę reikšmę bendradarbiavimui su tėvais, todėl atvirų durų dienas visuose darželiuose vykdome nuolat.